Рада регіонального розвитку

Дата: 17.12.2018 10:51

На виконання Указу Президента України від 06 грудня 2018 року №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», Званівська сільська рада повідомляє, що розпочато роботу зі створення місцевої ради регіонального розвитку, формування та обговорення перспективного плану розвитку Званівської сільської об'єднаної територіальної громади.

До плану увійдуть ключові проекти з розбудови місцевої інфраструктури та соціальних об’єктів, які матимуть  пріоритет у наступні три роки.

Просимо всіх небайдужих мешканців громади, долучитися до процесу обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки. Для цього уважно слідкуйте за анонсам подій на офіційному сайті Званівської ОТГ, у соцмережах та на дошках оголошень старостинського округа, та брати активну участь у обговореннях.