З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2018 08:37

Шановні депутати , працівники органів місцевого самоврядування !

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашої громади. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою,

Сільський голова                  О.Білицький