За кошти інфраструктурної субвенції було придбано екскаватор-навантажувач та деревоподрібнююча машина для КП "Господар" Званівської сільської ради

Дата: 04.12.2018 09:07

Кожен мешканець села має право на комунальні та соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці ... Але люди можуть впливати на якість цих послуг лише тоді, коли відповідальні за їх надання знаходяться близько. Найближчою для людей владою є орган місцевого самоврядування: СІЛЬСЬКА РАДА. І тому, Президентом України було впроваджено РЕФОРМУ - ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. Завдяки цій реформі, об'єднанню громад, Званівська ОТГ отримала інфраструктурну субвенцію. На ці кошти було придбано екскаватор-навантажувач та деревоподрібнююча машина. Хочемо наголосити, що субвенція повністю спрямована на розширення технічної бази КП "Господар" Званівської сільської ради і тому все придбане буде передано на баланс підприємства.