Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області інформує

Дата: 16.11.2018 11:34

Ювілей весілля.

Двоє зустрічаються, щось спалахує між ними, вони закохуються, одружуються. Час летить непомітно, і ось пара вже декілька років разом: готують обіди, ходять в гості, дивляться телевізор, сваряться і миряться. Сімейне життя з чогось дивного і незвичайного стає повсякденністю. Як відзначити річницю весілля, особливо першу, щоб знову освіжити почуття і повернути тремтіння в колінах і блиск в очах при вигляді коханої людини? Запрошуємо Вас скористатись нашими послугами в організації та проведенні урочистих обрядів “Ювілей весілля”.

Ми врахуємо побажання кожного подружжя при проведенні ювілейного обряду весілля та створимо незабутнє свято! Запрошуємо усіх бажаючих на святкування весільних ювілеїв за адресою Бахмутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: Донецька область, м.Бахмут, вул.Василя Першина, буд. 9.