28 жовтня 2018 року відзначається 74-а річниця вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2018 11:40

28 жовтня 1944 останні окуповані території України були звільнені від ворога…

За цими короткими реченнями – незчисленні дні боротьби, втрат та скорботи, самовідданості та сподівання.

Україна пам’ятає  страшні роки Другої світової війни. Кожне  її місто, кожне селище, навіть сама українська земля пам’ятає  безліч трагедій та  зруйнованих доль. Пам’ятає весь цей жах, який заповнив нашу землю.

Ми не маємо право забувати те, про що розповідали нам наші батьки, бабусі та дідусі.  Будемо пам’ятати! «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!».

У цей День ми вшановуємо  всіх,  хто врятував нашу землю, звільнив нашу Україну від загарбників та подарував нам можливість жити у вільній країні!  Пам’ять про вас  назавжди буде жити в наших серцях!

Схилімо голови в пам'ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

Доземний уклін вам, дорогі ветерани!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою, сілський голова                                                                                                                                  О. Білицький