14 жовтня 2018 року -День захисника України!

Дата: 12.10.2018 13:23

Шановні українці, брати і сестри!
      Вітаємо всіх чоловіків і жінок — захистників України. Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутне наших дітей, ми обов’язково переможимо! Це — свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині і гордості за її ратну славу. Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя! Україна знає хто вони такі — наші захистники. Молимось за вас — воїни України!

З повагою,Званівська сільська рада.