У монастирі отців Чину Святого Василія (ЧСВВ) села Званівка відбулася перша проща.

Дата: 29.08.2018 13:40

Фото без описуУ Свято Успіння Богородиці парафіяни сіл Званівської сільської об'єднаної територіальної громади  та гості сіл Муратове та Капітанове, м. Лисичанська , Сєвєродонецька та західної України  взяли участь у першій прощі до Званівки, де знаходиться монастир отців Чину Святого Василія (ЧСВВ), у якому перебуває ікона Божої Матері Замилування. Монастир минулого року рескриптом Блаженнішого Патріарха Святослава та декретом Екзарха Донецького вл. Степана отримав статус Марійського відпустового місця. 28.08.2018 року відбулася перша проща до монастиря.
У ході урочистостей відбулася святкова Утреня, освячення води, Архиєрейська Божественна Літургія, відпуст, святковий концерт і трапеза для усіх прочан.
Прочани мали можливість приступити до сповіді і Святого Причастя, поспілкуватися зі священниками та владикою Степаном.
Парафіяни української греко-католицької церкви "Різдва Пресвятої Богородиці"
с. Верхньокам'янське, пройшли 14 км.
до села Званівка на прощу, до ікони Богородиці Замилування.

Парафіяни української греко-католицької церкви " Зіслання Святого Духа " у с. Роздолівка також пройшли шлях від храму до монастиря втомлені,  але щасливі!