"День села Переїзне"

Дата: 28.06.2018 16:14

28 червня 2018 року в селі Переїзне святкували День села!!! Свято розпочалося з концерту, який підготували Званівська сільська рада та Званівський СБК. Під час концерту, голова Білицький О. О., привітав подарунками та вручив подяки активним людям села Переїзне! На святі була організована дитяча локація з Фіксиками, в якій прийняли участь більше двадцяти дітей. Після святкового концерту голова Білицький О. О. привітав грамотами та подарунками всю малечу. Свято закінчилосясвятковою дискотекою під живий звук! Велика вдячність фермерам та приватним підприємцям Гончаровій Людмилі Іванівні та Журавльовим Людмилі та Андрію за фінансову підтримку та допомогу в організації святкування Дня села Переїзне!!! Завдяки таким людям, як Ви, село Переїзне буде розвиватися та розквітати! Дякуємо Всім жителям Званівської ОТГ, хто прийшов та прийняв участь у святкуванні!