У с. Званівка було проведено мітинг-реквієм присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 09:21

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову зі зброєю в руках захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

У с. Званівка відбувся мітинг- реквієм присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в  Україні. Місцеві жителі прийшли до пам'ятника загиблим воїнам щоб вшанувати пам'ять загиблих солдат. З болем у серці згадували загиблого односельчанина солдата- визолителя Сергія Леонідовича Перепелицю. До слова були запрошені директор школи Максименко Ольга Іванівна, ігумен Монастиря Серця Христового Отець Павло, начальник відділу фінансів та бухгалтерської звітності Прихідна Оксана Сергіївна та заступник командира частини з психологічно -моральної підтримки капітан Семенов Валерій Валерійович. Учні Званівської школи розповідали тематичні вірші, вокалісти співали пісні про солдат, звучала хвилина мовчання...

Наш священний обов'язок - навіки зберегти пам'ять про тих, хто загинув в цих жахливих війнах!