"День села Верхньокам'янське"

Дата: 29.05.2018 15:56

28-го травня 2018 року в центрі села Верхньокам'янське відбувся святковий концерт присвячений " Дню села Верхньокам'янське". На урочистості завітали чимало місцевих жителів та гостей з сусідніх сіл. Концерт складався з виступів місцевих аматорів сцени та окремих виконавців, які обрамлювалися віршовими рядками про рідне село, злагоду, добробут та найдорожчих людей. Мешканців села привітала в.о. старости Вікторія Вікторівна Верголяс. Сільський голова Олександр Олександрович Білицький привітав всіх жителів, відзначив подяками та подарунками активних жителів села і ювілярів та організував дискотеку з живою музикою. На святі всіх гостей пригощали смаколиками, військова частина А-1973 пригощали бажаючих смачним кулішем. Вихованці ДНЗ "Ромашка" потішили мешканців танцями та гуморесками, майстрині села влаштували виставку виробів" Золоті руки " де були представлені найкращі їхні роботи. Учні Верхньокам'янської школи представили гостям пісні та флешмоб. На святі була святкова атмосфера, жителі насолоджувалися чудовим концертом та розвагами.