Реконструкція системи водопостачання

Дата: 03.05.2018 22:13

11.04.2018 року Званівською  сільською радою  було подано проект "Реконструкція системи водопостачання у селі Переїзне Бахмутського району Донецької області" до ДФРР на загальну суму 13220,851 тис. грн.

На погодженні проекту в ОДА сільський голова Білицький Олександр Олександрович наголосив: "У результаті проекту буде проведено реконструкцію системи водопостачання у селі Переїзне і вирішено питання забезпечення питною водою 747 мешканців села, а також загальноосвітню школу, ФП та організації. В селі Переїзне водопостачання є нагальною проблемою, адже сьогодні система непридатна для використання..." Проект зареєстрований  на сайті Мінрегіону і знаходиться у вільному доступі для читання (019376-ДЦ). На сьогоднішній день вже відбулося перше засідання Регіональної комісії з проведення оцінки; проект "Реконструкція системи водопостачання у селі Переїзне Бахмутського району Донецької області" знаходиться на стадії "Оцінювання".