Званівська сільська територіальна громада

До уваги мешканців Званівської громади!

Шановні жителі Званівської громади!

Представляємо до Вашої уваги містобудівну  та землевпорядну документацію, яку розроблено ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування  Європейського Союзу, а саме:

Схема планування території окремої частини Бахмутського району Донецької області в межах Званівської ОТГ

Генеральний план с.Переїзне

План зонування території с.Переїзне  Бахмутського району Донецької області.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

До уваги мешканців Званівської громади!

До Вашої уваги представляємо проєкт містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території с. Званівка Бахмутського району, Донецької області», яку розроблено ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування  Європейського Союзу.:

11:38:51 02.03.2021