Перелік інвестиційної нерухості

1. Адміністративна будівля Званівської сільської ради - загальна площа 72,8 кв.м. Адреса: с.Званівка пр-и. Перемоги 1.

2. Приміщення амбулаторії - загальна площа 346,5 кв.м. Адреса: с.Званівка вул. Зелена 3 (оренда).

3. Приміщення старої амбулаторі - загальна площа 85,2 кв.м. Адреса с.Званівка вул Зелена 3 ( вільно, потребує ремонту).

4. Гараж - загальна площа 38,4 кв.м. Адреса с.Званівка вул Зелена 3 (оренда).

5.Стоматологічний кабінет- загальна площа 33,4 кв.м.Адреса с.Званівка вул Зелена 3 (приміщення під бібліотечний фонд).

6.Пральня- загальна площа 49,1 кв.м Адреса с.Званівка вул Зелена 3,( вільно, незадовільний стан, потребує реконструкції)

7.Приміщення Переїзнянського фельдшерського пункту - загальна площа 64,8 кв.м.Адреса: с. Переїзне вул. Центральна, 192 (оренда)

- допоміжне приміщення, загальна площа 8,2 кв.м Адреса: с. Переїзне вул. Центральна, 192 (незадовільний стан, потребує реконструкції)

8. Приміщення старої школи. Адреса: с.Званівка вул.Шкільна б.8а, загальна площа -480,3 кв.м,+ 70

кв.( вільно, потребує капітального ремонту).

9. Нежитлова будівля (котельні) - загальна площа - 86,0. Адреса: с.Званівка вул.Лісковатська 27.(приміщення культури).

10. Нежитлова будівля Званівського сільського будинку культури - загальна площа 831,7 кв. м. Адреса:с.Званівка  пр-и. Перемоги 3. (приміщення культури).