Званівська сільська територіальна громада

До уваги мешканців громади!

Дата: 09.03.2021 11:48

До Вашої уваги результат сумісної роботи Званівської громади та  Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Це розробка та впровадження електронної моделі управління земельними та іншими ресурсами Званівської громади. В рамках якої розроблено землевпорядну та містобудівну документацію, що дозволить нашій громаді:

• Виявити вільні ресурси та ефективно їх використовувати;
  • Залучити інвесторів в громаду;
  • Задовольняти соціальні потреби населення;
  • Прозоро управляти ресурсами Званівської громади;
  • Залучати мешканців до процесу прийняття управлінських рішень.
  • Всі зацікавлені можуть ознайомитися з геопорталом Званівської громади за посиланнями:
  • Портал Званівської Громади
  • Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.