Званівська сільська територіальна громада

До уваги мешканців Званівської громади!

Дата: 02.03.2021 11:38

До Вашої уваги представляємо проєкт містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування території с. Званівка Бахмутського району, Донецької області», яку розроблено ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування  Європейського Союзу.:

Пояснювальна записка "Генеральний план с.Званівка"

Графічні матеріали "Генеральний план с. Званівка"

План зонування с. Званівка

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються за адресою: с. Званівка, пр. Перемоги, 1, в період з 03 березня 2021року  по 03 квітня 2021 року.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.