На базі Донецького обласного дитячо - молодіжного центру створено тимчасовий обласний координаційний центр волонтерів

Дата: 02.04.2020 15:17

Центр створено з метою забезпечення ефективної координації дій волонтерів та ініціативних волонтерських груп, діяльність яких спрямована на запобігання та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 , спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно- патріотичного виховання облдержадміністрації.

Основні завдання центру:

- створення та систематичне оновлення електронної бази даних, щодо волонтерів та ініціативних волонтерських груп, які готові здійснювати допомогу на місцевому рівні, зокрема, допомагати літнім людям, особам з інвалідністю у доставці продуктів харчування та ліків, виготовляти та передавати за потребою захисні пов'язки із тканини;

- створення та систематичне оновлення електронної бази даних, щодо осіб,які потребують допомоги;

- прийом заявок від волонтерів щодо першочергових потреб для здійснення волонтерської діяльності;

здійснення комунікації за допомогою засобів телефонного зв'язку та електронної пошти з волонтерами, ініціативними волонтерськими групами, координаторами на місцевому рівні.

Центром створено базу волонтерів, що готові працювати у своїх населених пунктах, у якій зареєстровано вже понад 100 волонтерів. Налагоджено співпрацю із небайдужими інститутами громадянського суспільства та неурядовими організаціями, комунальними закладами, установами та підприємствами.

Центр працює щоденно з 08:00 до 20:00.

Номер гарячої лінії Центру 0997103273

Електронна адреса:obl.volonter.center@gmail.com

Практичним психологом ДОДМЦ надаються індивідуальні психологічні консультації учнівської студентської та робітничої молоді задля вирішення наступних психологічних проблем:

невпевненість в собі і власних силах;

тривожність;

стресові ситуації;

небажані емоційні стани;

відчуття емоційної самотності.

Консультації надаються щодня (крім суботи та неділі) з 09:00 до 18:00 в телефонному та on-line форматах.

Контактна особа Тетяна Єфремова , тел . 0954292053