12.12.2019 року проведено громадські обговорення Стратегії розвитку до 2027 року та проекту Бюджету на 2020 рік

Дата: 13.12.2019 15:16

12.12.2019 року сільський голова Олександр Білицький,начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Оксана Прихідна та в.о.начальника відділу з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Наталія Стиранець спільно з радником з питань децентралізації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Артемом Колодезним провели громадські обговорення Стратегії розвитку Званівської сільської ОТГ на період до 2027 року та проекту бюджету громади на 2020 рік. Громадські обговорення проведено у селі Званівка, Переїзне та Верхньокам'янське.

Протягом року громадяни цікавилися -  скільки і звідки надходять коштів до громади?На що витрачаються ?... тому з метою всебічної інформованості населення щодо доходів та видатків, спеціалістами сільської ради створено презентацію "Бюджет для громадян", тепер кожен може ознайомитися з бюджетом громади в доступній формі.

Громадянам було проведено презентацію Стратегії розвитку Званівської ОТГ на період до 2027 року. Наталя Олександрівна пояснила, що таке Стратегія , як документ, і навіщо вона потрібна громадам.

Дякуємо небайдужим жителям Званівської громади. які прийшли, приймали участь в обговореннях, ставили питання та просто цікавилися роботою сільської ради.

Протоколи громадських слухань