Протокол №4

Дата: 05.08.2019 11:30

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології:

від 09.04.2019 року

Присутні:      голова комісії – Стиранець Д.І.

секретар -  Журавльова Л.Л.

члени комісії – Жуганов В.В

Запрошені:

Сільський голова – Білицький О.О.

Начальник відділу з земельних питань та агропромислового комплексу – Олійник К.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про повторний розгляд звернення про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право на які буде виставлено на земельні торги ( в порядку статті 136 ЗК України).

СЛУХАЛИ: Про повторний розгляд звернення про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право на які буде виставлено на земельні торги ( в порядку статті 136 ЗК України).

ДОПОВІДАЧ: начальник відділу з земельних питань та агропромислового комплексу Олійник К.М. про лист № 64 від 12.03.2019, що надійшов від ТОВ «Бахмут – Агро».

ВИСТУПИЛИ: Жуганов В.В. про те, що наразі до Званівської сільської ради надійшло 48 звернень від фізичних осіб на отримання земельної ділянки орієнтовною площею до 2-х га., враховуючи цей факт, недоцільно надавати будь-які землі в оренду або інше користування, допоки жителі не отримають земельні ділянки.

Журавльова Л.Л. про те, що виділення земельної ділянки для торгів буде порушенням чинного законодавства України в частині першочергового отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО (ООС) та іншими пільговими категоріями громадян.

Стиранець Д.І. про те, що необхідно визначитися з земельними ділянками, які буду надаватися в оренду, ділянки, що будуть надаватися жителям, а також визначитися з запасом земель а також створення резерву земель для подальшого виконання законодавства України.

ВИРІШИЛИ:

1. відкласти розгляд питання включення земельних ділянок:
  • 1420981500:01:039:0001 загальною площею 52,4466 га;
  • 1420981500:01:026:0002 загальною площею 11,6118 га;
  • 1420981500:01:026:0001 загальною площею 55,3404 га;

до переліку земельних ділянок право на які буде виставлено на торги.

1. Комісії у термін до 01.07.2019 визначитися з ділянками, які будуть включені до переліку земельних ділянок право на які будуть виставлені на торги.
  2. Визначитися з земельними ділянками, які будуть передаватися громадянам у відповідності до чинного законодавства України.
  3. Визначитися з земельними ділянками, які формуватимуть резерв запасу земель Званівської сільської ради.