Протокол №3

Дата: 05.08.2019 11:28

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології:

від 21.03.2019 року

Присутні:      голова комісії – Стиранець Д.І.

секретар -  Журавльова Л.Л.

члени комісії – Жуганов В.В

Запрошені:  Сільський голова – Білицький О.

Начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу – Олійник К.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163944 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Дончик Г.О.

1. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163758 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Чумак О.Ю.
  2. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Завгородній Н.В.
  3. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818 площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Панченко В.М.
  4. Про надання дозволу Тимчак Д.М. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.9 га.
  5. Про надання дозволу Євдокіщенко О.І. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.8 га.
  6. Про отримання ТОВ «Бахмут-Агро» у користування на умовах оренди земельні ділянки загальною орієнтовною площею 119,3988 га, пасовищ а саме:
  • земельна ділянка 52,4466 га (кадастровий номер- 1420981500:01:039:0001);
  • земельна ділянка 11,6118 га (кадастровий номер- 1420981500:01:026:0002);
  • земельна ділянка 55,3404 га (кадастровий номер- 1420981500:01:026:0001).

СЛУХАЛИ:  Стиранець Д.І.  – голова комісії

Розглянути заяви «Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку» громадянам  Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.  у комплексі (разом).

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

1. СЛУХАЛИ:   Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,. з вільних земельних ділянок при  розпаюванні КП «Горького».

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

1. СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу Тимчак Д.М. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування

І-ДН № 006025 загальною площею 40.9 га.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу

«Згідно тому, що право користування земельною ділянкою, що виникло в особи лише на підставі державного акта на право користування земельною ділянкою без укладення договору про право користування земельною ділянкою із власником землі, припиняється зі смертю особи, якій належало таке право і не входить до складу спадщини».

1. ВИРІШИЛИ: Пропонується відмовити і не  виносити на розгляд сесії клопотання Тимчак Д.М. у розробці технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування

І-ДН № 006025 загальною площею 40.9 га.

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Євдокіщенко О.І. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.8 га.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних ресурсів

та агропромислового комплексу

ВИРІШИЛИ: Пропонується проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії.