Званівська сільська територіальна громада

Донецька область, Бахмутський район

Протокол №3

Дата: 05.08.2019 11:28
Кількість переглядів: 408

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології:

від 21.03.2019 року

Присутні:      голова комісії – Стиранець Д.І.

                       секретар -  Журавльова Л.Л.

                       члени комісії – Жуганов В.В

                                                

Запрошені:  Сільський голова – Білицький О.

           Начальник відділу з земельних питань

           та агропромислового комплексу – Олійник К.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163944 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Дончик Г.О.

 1. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163758 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Чумак О.Ю.
 2. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Завгородній Н.В.
 3. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818 площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Панченко В.М.
 4. Про надання дозволу Тимчак Д.М. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.9 га.
 5. Про надання дозволу Євдокіщенко О.І. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.8 га.
 6. Про отримання ТОВ «Бахмут-Агро» у користування на умовах оренди земельні ділянки загальною орієнтовною площею 119,3988 га, пасовищ а саме:
 • земельна ділянка 52,4466 га (кадастровий номер- 1420981500:01:039:0001);
 • земельна ділянка 11,6118 га (кадастровий номер- 1420981500:01:026:0002);
 • земельна ділянка 55,3404 га (кадастровий номер- 1420981500:01:026:0001).

СЛУХАЛИ:  Стиранець Д.І.  – голова комісії

Розглянути заяви «Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку» громадянам  Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.  у комплексі (разом).

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 3

                           «ПРОТИ» - 0

                           «УТРИМАЛИСЯ» - 0

 1. СЛУХАЛИ:   Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

                         та агропромислового комплексу

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,. з вільних земельних ділянок при  розпаюванні КП «Горького».

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 3

                           «ПРОТИ» - 0

                           «УТРИМАЛИСЯ» - 0

 1. СЛУХАЛИ:   Про надання дозволу Тимчак Д.М. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування

І-ДН № 006025 загальною площею 40.9 га.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

                         та агропромислового комплексу

«Згідно тому, що право користування земельною ділянкою, що виникло в особи лише на підставі державного акта на право користування земельною ділянкою без укладення договору про право користування земельною ділянкою із власником землі, припиняється зі смертю особи, якій належало таке право і не входить до складу спадщини».

 

 1. ВИРІШИЛИ: Пропонується відмовити і не  виносити на розгляд сесії клопотання Тимчак Д.М. у розробці технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування

І-ДН № 006025 загальною площею 40.9 га.

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 3

                           «ПРОТИ» - 0

                           «УТРИМАЛИСЯ» - 0

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Євдокіщенко О.І. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель, що знаходяться у комунальній власності Званівської ОТГ за межами населених пунктів, і присвоєння кадастрового номеру згідно акту постійного користування загальною площею 40.8 га.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних ресурсів

                         та агропромислового комплексу

ВИРІШИЛИ: Пропонується проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії.

  ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 3

                           «ПРОТИ» - 0

                           «УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь