Протокол №2

Дата: 05.08.2019 11:27

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології:

від 28.02.2019 року

Присутні:      голова комісії – Стиранець Д.І.

секретар -  Журавльова Л.Л.

члени комісії – Жуганов В.В

Запрошені:  Сільський голова – Білицький О.

Начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу – Олійник К.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 1420983500:02:001:0001 Левицькому Р.М.
  2. Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 1420983500:02:001:0001 Левицькій Н.М.
  3. Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 1420983500:02:001:0001

Соколенко В.В.

Соколенко Ю.Р.

Соколенко В.В.

1. Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства, як працівнику закладу освіти Єдіній Л.В.
  2. Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Баран М. М.

СЛУХАЛИ:  Стиранець Д.І.  – голова комісії

Розглянути заяви «про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 1420983500:02:001:0001» громадян Левицького Р.М., Левицької Н.М., Соколенко В.В., Соколенко Ю.Р., Соколенко В.В. у комплексі (разом), так, як подані заяви громадян стосуються однієї земельної ділянки.

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

1. СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу за рахунок земельної ділянки кадастровий номер 1420983500:02:001:0001 Левицькому Р.М. Левицького Р.М., Левицької Н.М., Соколенко В.В., Соколенко Ю.Р., Соколенко В.В.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу.

«Званівська ОТГ – громада сільськогосподарського напрямку, яка отримує наповнення до місцевого бюджету в значній частині  - з податку на земельні ділянки. В зв’язку з відсутністю на території Званівської ОТГ підприємств, які наповнюють місцевий бюджет та з метою всебічного виконання прав громадян на отримання земельної ділянки згідно Ст.121 ЗКУ, потрібно  визначити  можливого розміру та розташування земельної ділянки, яка буде виділена для ведення ОСГ.»

ВИРІШИЛИ:

1. Відкласти надання земельних ділянок Левицькому Р.М., Левицькій Н.М., Соколенко В.В., Соколенко Ю.Р., Соколенко В.В.  до моменту прийняття сільською радою рішення про виділення земельної ділянки, яка буде надаватися громадянам для ведення ОСГ.
  2. Заяви громадян Левицького Р.М., Левицької Н.М., Соколенко В.В., Соколенко Ю.Р., Соколенко В.В. на розгляд сесії від 28.02.2019 не подавати.
  3. Рекомендувати Званівській сільській раді визначити розмір та місце розташування земельної ділянки з земель запасу Званівської ОТГ, що буде надаватися                     громадянам для ведення ОСГ відповідно до поданих заяв

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

2.СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства, як працівнику закладу освіти Єдіній Л.В.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань та агропромислового комплексу.

ВИРІШИЛИ:

1. Відкласти надання земельної  ділянки Єдіній Л.В. до моменту прийняття сільською радою рішення про виділення земельної ділянки, яка буде надаватися громадянам для ведення ОСГ.

2. Заяву громадянки Єдіної Л.В. на розгляд сесії від 28.02.2019 не подавати.

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

3. СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки орієнтованою площею 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель запасу Баран М. М.

ВИРІШИЛИ:

1. Відкласти надання земельної  ділянки Баран М.М. до моменту прийняття сільською радою рішення про виділення земельної ділянки, яка буде надаватися громадянам для ведення ОСГ.

2. Заяву громадянки Баран М.М. на розгляд сесії від 28.02.2019 не подавати.

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

Голова комісії                                                                                     Д. Стиранець