Протокол №1

Дата: 05.08.2019 11:26

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології:

від 28.02.2019 року

Присутні:      голова комісії – Стиранець Д.І.

секретар -  Журавльова Л.Л.

члени комісії – Жуганов В.В

Запрошені:  Сільський голова – Білицький О.О.

Начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу – Олійник К.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163944 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Дончик Г.О.
  2. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163758 площею 5,06 умовних кадастрових гектарів у власність Чумак О.Ю.
  3. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Завгородній Н.В.
  4. Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку  серії ДН №0163818 площею 1.265 умовних кадастрових гектарів у власність Панченко В.М.

СЛУХАЛИ:  Стиранець Д.І.  – голова комісії

Розглянути заяви «Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку» громадянам  Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.  у комплексі (разом).

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 2

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

СЛУХАЛИ:   Про виділення  земельної частки (паю) в натурі з видачою правовстановлюючого документу на земельну ділянку замість сертифікату на право на земельну ділянку громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,.

ДОПОВІДАЧ: Олійник К.М.  - начальник відділу з земельних питань

та агропромислового комплексу

ВИРІШИЛИ:

1. Відкласти  відведення земельних ділянок громадянам Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,. до уточнення інформації , щодо залишку вільних земельних ділянок при розпаюванні КСП «Горького».

2.Заяви громадян Дончик Г.О., Чумак О.Ю., Завгородній Н.В., Панченко В.М.,. на розгляд сесії від 28.02.2019 не подавати.

ГОЛОСУВАЛИ: «ЗА» - 2

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 1

Голова комісії                                                                                     Д. Стиранець