Протокол №4

Дата: 05.08.2019 10:21

ПРОТОКОЛ

засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими організаціями

від 20.06.2019                                                         № 4                                                       17.35.

Присутні на засіданні: Петрейко І.С. – голова комісії, Суглобова Н.В. – член комісії.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви Кохан Н.С. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Кохан М.П.;

2. Про розгляд заяви Безсмертної Г.М. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Безсмертній Т., Максименко І.;

3. Про розгляд заяви Решетняк А.В. про надання одноразової матеріальної допомоги;

4. Про розгляд заяви Махник З.І. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Махник А.В.;

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про порядок денний.

ВИРІШИЛИ: затвердити порядок денний

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви Кохан Н.С. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Кохан М.П.

ВИРІШИЛИ: вивчивши матеріали, що були додані до заяви, проаналізувавши стан громадянина, що потребує допомоги, враховуючи доходи сім’ї:

1. надати одноразову матеріальну (фінансову) допомогу у сумі 5000 грн. на лікування гр. Кохан М.П..

2. Перерахувати кошти на особовий рахунок Легуцького В.М. , у зв’язку з відсутністю особового рахунку та неможливістю відкриття рахунку на ім’я Кохан М.П..

3. Сільському голові Білицькому О.О. видати розпорядження в межах Положення про надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися у скрутній життєвій ситуації і проживають на території Званівської сільської ради, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Другий екземпляр протоколу засідання направити сільському голові Білицькому О.О.

5. Передати відповідний пакет документів для надання одноразової матеріальної допомоги до відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Званівської сільської ради.

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви Безсмертної Г.М. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Безсмертній Т., Максименко І.;

ВИРІШИЛИ: вивчивши матеріали, що були додані до заяви, проаналізувавши стан громадян (дітей), що потребують допомоги, враховуючи доходи сім’ї:

1. відкласти прийняття рішення до подання повного пакету документів (відсутні поточні рахунки та реквізити банку).

2. рекомендувати гр. Безсмертній Г.М. відкрити поточний рахунок/надати рахунок в ПАТ КБ «Приват Банк» за телефоном, що вказаний у заяві.

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви Решетняк А.В. про надання одноразової матеріальної допомоги;

2. рекомендувати гр. Решетняк А.В. відкрити поточний рахунок/надати рахунок в ПАТ КБ «Приват Банк» за телефоном, що вказаний у заяві.

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви Махник З.І. про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Махник А.В.

1. надати одноразову матеріальну (фінансову) допомогу у сумі 10000 грн. на реабілітацію (лікування) гр. Махник А.В..

2. Перерахувати кошти на особовий рахунок Махник З.І. , у зв’язку з відсутністю особового рахунку та неможливістю відкриття рахунку на ім’я Махник А.В..

Утрималися – 0.

Голова Постійної комісії                                                                                      І.С. Петрейко