Дата: 05.08.2019 10:19

ПРОТОКОЛ

засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими організаціями

від 24.04.2019                                      № 3                                                       18.35.

Присутні на засіданні: Петрейко І.С. – голова комісії, Суглобова Н.В. – член комісії.

Запрошені секретар сільської ради Чаплик В.Р.

Порядок денний:

1. Про розгляд колективного звернення службовців сільської ради про нещасний випадок. Повідомлення про нещасний випадок.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про порядок денний.

ВИРІШИЛИ: затвердити порядок денний

ГОЛОСУВАЛИ:        За – 2. Петрейко І.С., Суглобова Н.В..

Проти – 0.

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви та повідомлення.

ВИРІШИЛИ:

1.Рекомендувати секретарю сільської ради скликати термінове позачергове засідання сесії сільської ради, до 26.04.2019 року, з залученням до сесійного засідання свідків, потерпілих та учасників нещасного випадку.

2. Винести на сесійне засідання наступні питання: про вивчення матеріалів нещасного випадку, що відбувся у приміщенні сільської ради 23.04.2019 року о 13.30.

3. Долучити до матеріалів засідання сільської ради копії документів, що подавалися до органів Фонду соціального страхування, лікарні, пояснення свідків та потерпілих.

ГОЛОСУВАЛИ:        За – 2. Петрейко І.С., Суглобова Н.В..

Проти – 0.

Утрималися – 0.

Голова Постійної комісії                                                                  І.С. Петрейко