Дата: 05.08.2019 10:19

ПРОТОКОЛ

засідання Постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, депутатської діяльності та етики місцевого самоврядування та зв’язків з громадськими організаціями

від 15.04.2019                                      № 2                                                       17.35.

Присутні на засіданні: Петрейко І.С. – голова комісії, Суглобова Н.В. – член комісії.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви Івченко О.О. про надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги гр. Іванову С.П.;

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про порядок денний.

ВИРІШИЛИ: затвердити порядок денний

ГОЛОСУВАЛИ:        За – 2. Петрейко І.С., Суглобова Н.В..

Проти – 0.

Утрималися – 0.

СЛУХАЛИ: голову Постійної комісії Петрейко І.С. про розгляд заяви Івченко О.О. про надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги гр. Іванову С.П.

ВИРІШИЛИ: вивчивши матеріали, що були додані до заяви, проаналізувавши стан громадянина, що потребує допомоги, враховуючи доходи сім’ї:

1. надати одноразову матеріальну (фінансову) допомогу у сумі 10000 грн. на лікування гр. Іванову С.П..

2. Перерахувати кошти на особовий рахунок заявника, у зв’язку з відсутністю особового рахунку та неможливістю відкриття рахунку на ім’я Іванова С.П..

3. Сільському голові Білицькому О.О. видати розпорядження в межах Положення про надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися у скрутній життєвій ситуації і проживають на території Званівської сільської ради, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Другий екземпляр протоколу засідання направити сільському голові Білицькому О.О.

ГОЛОСУВАЛИ:        За – 2. Петрейко І.С., Суглобова Н.В..

Проти – 0.

Утрималися – 0.

Голова Постійної комісії                                                                  І.С. Петрейко