8 травня у Званівській сільській об'єднаній територіальній громаді пройшли мітинги присвячені Дню пам'яті та примирення

Дата: 29.05.2019 08:58

8 травня – День пам’яті та примирення. Мешканці Званівської громади вшанували пам’ять загиблих воїнів на мітингу, за участю представників Званівської сільської ради , шкіл та Званівського СБК. Поклали квіти до могил усім тим, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.
Минають роки, відлітають у вічність…Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Нині ми проявляємо бажання віддати особливу шану тим, хто у напружений і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини. Це наш герой, наш односельчанин - Сергій Перепелиця.
Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі!Фото без опису