Аналітична довідка

Дата: 04.02.2019 09:31

Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Званівській сільській раді за 2018 рік

Званівська сільська рада, керується в своїй діяльності Конституцією України,Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та іншими законодавчими актами.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення громадян, створення більш сприятливих умов для особистого прийому громадян розпорядженням сільського голови від                 №        «Про затвердження графіка особистого прийому громадян» було затверджено графіки особистого прийому громадян сільським головою, І заступником сільського голови, секретаря сільської ради, графік прийому громадян Верхнькам’янського старостинського округу Званівської сільської ради. Графік прийому громадян розміщений на офіційному веб-сайті сільської ради.

Графік прийому громадян працівниками Званівської сільської ради розміщено також на інформаційному стенді в адміністративній будівлі Званівської сільської ради.

На сесії Званівської сільської ради від 21.12.2018 року підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян Званівської  сільської ради у 2018 році.

Протягом 2018 року сільським головою  здійснювалися виїзні прийоми громадян на території об’єднаної територіальної громади (с. Переїзне) та на території Верхньокам’янського старостинського округу згідно графіку , затвердженого розпорядженням сільського голови від №

(третій вівторок - с. Переїзне, перший четвер - с. Верхнькам’янське).

Звернення громадян роз’їдається у порядку передбаченим чинним законодавством.

Протягом 2018 року до Званівської сільської ради надійшло 125 звернень, з них на особистому прийомі -37, проведено спільних прийомів керівників -6, . Основні питання, порушені у зверненнях, що надійшли у зазначений період - аграрної політики та земельних відносин - 92, соціального захисту - 6, комунального господарства - 18,праці та заробітної плати - 7, діяльності органів місцевого самоврядування -2.

Усі звернення щодо земельних питань було винесено на розгляд сесій сільської ради  та прийнято відповідні рішення. Звернення, в яких порушувалися питання земельних відносин детально вивчалися членами комісії з питань агропромислового комплексу земельних відносин використання природніх ресурсів та екології.

Протягом звітного періоду вирішено позитивно - 65, дано роз’яснення -59, відмовлено в задоволенні-1.

Порушень термінів,неякісного розгляду звернень не зафіксовано.

Усі заяви, які надійшли до сільської ради протягом 2018 року, детально опрацьовані, заявникам в належний термін надано відповіді.

Секретар сільської ради                                                                                              В. Чаплик