12 січня 2019 року у с. Званівка відбудеться відкритий обласний фестиваль вертепів та колядок " Різдвяний передзвін"

Дата: 03.01.2019 11:01

Фото без опису12 січня 2019 року у селі Званівка, Званівської об’єднаної територіальної громади на центральній площі відбудеться відкритий обласний фестиваль вертепів та колядок «Різдвяний передзвін».Програмою Фестивалю передбачено: святкова хода селом Званівка учасників, глядачів та усіх охочих долучитися до різвяної казки, виступи колективів міст, районів та об’єднаних територіальних громад області під час святкового концерту «СхідВертеп». Глядачі матимуть змогу долучитись до інтерактивних ігор, взяти участь у конкурсах, батлі та флешмобі різдвяних віншувань, придбати собі сувенір  на різдвяній виставці-ярмарку декоративно-ужиткового мистецтва. Також під час фестивалю працюватимуть локації зі смаколиками, де кожен охочий може скоштувати традиційну різдвяну їжу та насолодитися святом. Родзинкою свята стане виступ запрошених гостей з міста Жовква Львівської області фольклорного колективу «Джерело Розточчя».

Запрошуємо усіх охочих долучитись до святкування фестивалю вертепів та колядок «Різвяний передзвін» та відчути дух різдва.