Громадські обговорення

Протокол зборів громадян у с. Званівка

Протокол зборів громадян у с.Верхньокам'янське

Проведено громадські обговорення бюджету Званівської сільської ОТГ "Бюджет для громадян"

12.12.2019 року сільський голова Олександр Білицький та начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Оксана Прихідна провели громадські обговорення бюджету на 2020 рік.

16:06 18.12.2019

12.12.2019 року проведено громадські обговорення Стратегії розвитку до 2027 року та проекту Бюджету на 2020 рік

12.12.2019 року сільський голова Олександр Білицький,начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Оксана Прихідна та в.о.начальника відділу з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Наталія Стиранець спільно з радником з питань децентралізації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Артемом Колодезним провели громадські обговорення Стратегії розвитку Званівської сільської ОТГ на період до 2027 року та проекту бюджету громади на 2020 рік. Громадські обговорення проведено у селі Званівка, Переїзне та Верхньокам'янське.

15:16 13.12.2019