A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Званівська сільська об'єднана територіальна громада
Донецька область, Бахмутський район

Рішення сільської ради №7/11 «Рішення сесії»

Кількість переглядів: 425
Скликання: 7
Сесія: 11 позачергова
Тип документу: Рішення сільської ради
Дата: 22.11.2019
Номер документу: 7/11
Назва документу: Рішення сесії
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пе (0.02 МБ)
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Го (0.02 МБ)
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки 1420983500:01:061:0054 сільськогосподарського призначення (запас) за межами населених пунктів на території Званівської сільської ради Бахмутського району Дон (0.02 МБ)
 4. Про затвердження Статуту Званівської сільської об’єднаної територіальної громади (0.02 МБ)
 5. Статут (0.09 МБ)
 6. Про затвердження символіки Званівської сільської об’єднаної територіальної громади (0.03 МБ)
 7. Про затвердження Комунікаційної стратегії Званівської сільської об’єднаної територіальної громади (0.02 МБ)
 8. Комунікаційна стратегія (0.07 МБ)
 9. Про організацію та визначення видів оплачуваних громадських робіт на території Званівської сільської ради у 2020 році (0.03 МБ)
 10. Про організацію виконання стягнень та покарань у вигляді громадських робіт на території Званівської сільської ради (0.03 МБ)
 11. Про організацію виконання адміністративних стягнень у вигляді суспільно корисних робіт на 2020 рік на території Званівської сільської ради (0.02 МБ)
 12. Про встановлення для комунальних унітарних підприємств частини чистого прибутку (доходу), яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету Званівської сільської ради на 2020 рік (0.02 МБ)
 13. Про делегування повноважень Трудовому архіву Бахмутського району на 2020 рік та передачу коштів у вигляді субвенції на утримання Трудового архіву Бахмутського району (0.03 МБ)
 14. Про затвердження переліку назв вулиць по населених пунктах Званівської сільської об’єднаної територіальної громади (0.02 МБ)
 15. План заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 (0.13 МБ)
 16. Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Званівській сільській раді (0.02 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білицьк (0.02 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білицьк (0.02 МБ)
 19. Про виконання рішення суду щодо поновлення Верголяс В.В. на посаді в.о. старости Верхньокам’янського старостинського округу (0.02 МБ)
 20. Про визнання рішення сільської ради № 7/1-4 від 21.11.2017 «Про затвердження тимчасового положення про старосту Званівської сільської об’єднаної територіальної громади» таким, що втратило чинність (0.02 МБ)
 21. Про затвердження положення про в.о. старости Верхньокам’янського старостинського округу (0.03 МБ)
 22. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період (0.02 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ти (0.02 МБ)
 24. Про внесення змін у рішення сільської ради «Про викладення рішення № 7/7-75 від 21.12.2018 «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Званівської сільської ради та затвердження Положення про Центр надання адміністрати (0.02 МБ)
 25. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Маріч І.І. (0.03 МБ)
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власнику земельної частки (паю) по колиш (0.02 МБ)
 27. Про внесення змін у рішення № 7/7-73 від 21.12.2018 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (0.02 МБ)
 28. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок гр. Золотарьову М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Дружба» за межами населених (0.02 МБ)
 29. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Дейнезі В.В. (0.03 МБ)
 30. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Бандрівській Л.М. (0.03 МБ)
 31. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Кохан М.В. (0.03 МБ)
 32. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Бандрівській Є.В. (0.03 МБ)
 33. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Юристовській Г.В. (0.03 МБ)
 34. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Білицькій Л.І. (0.03 МБ)
 35. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Стиранцю І.Д. (0.03 МБ)
 36. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою її подальшої приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та спору (0.02 МБ)
 37. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою її подальшої приватизації для ведення особистого підсобного господарства гр. Гончарову О.І. (0.02 МБ)
 38. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою її подальшого викупу гр. Білицькому О.О. (0.02 МБ)
 39. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки (0.04 МБ)
 40. Про затвердження проекту рішення «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (0.03 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Го (0.02 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ті (0.02 МБ)
 43. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою її подальшої приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та спору (0.02 МБ)
 44. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою її подальшої приватизації для ведення садівництва гр. Петрейко В.Д. (0.02 МБ)
 45. Про викладення рішення № 6/14-66 від 16.12.2011 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку» у новій редакції (0.02 МБ)
 46. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки для розвитку бджільництва (0.03 МБ)
 47. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу) гр. Шишко З.М. (0.03 МБ)
 48. Про резервування земельних ділянок для учасників антитерористичної операції з числа учасників бойових дій (АТО, ООС) (0.03 МБ)
 49. поіменне голосування (4.59 МБ)

Порядок денний

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь